AKMENIJA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
AKMENIJA, UAB

AKMENIJA, UAB

Brendshme ide, Dekoratë stone, Designers vepra, Energjia dhe burimet natyrore, Historik projektimi +12

Plytinės g. 9
LT-92309, Klaipėda, Lituani
+370 46410 392
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 141852634
Kodi vat: 418526314
Ss code siguruesi: 351669
Link të Karte biznesi

Ore pune

I-V 8:00-17:00

Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi AKMENIJA, UAB Karte biznesi